פרוייקט כנפיים של אסף ואיתמר
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס כדי לשריין את מקומך בוובינאר

מלא את הפרטים והירשם להדרכה

מצגת מיוחדת לכל מי שנמשך לעולם העסקים ורוצה לרכוש את מיומנות הפרסום והשיווק, לבנות בעתיד עסק משלו ולצאת לעצמאות כלכלית.

הצטרף לפרוייקט כנפיים ולמד כיצד לפרסם ולשווק עסקים ברשתות החברתיות ובתוך 30 יום תרכוש מיומנות בעלת תגמול גבוה המאפשרת פרנסה בשפע וביקוש רב, שתוכל לעשות במקביל לעבודה או העסק שלך. 

למי מיועד פרוייקט כנפיים:

דלת לעולם העסקים – לכל מי שמרגיש שעולם העסקים, הפרסום והשיווק מושך אותו ומחפש להיכנס לתחום ולרכוש כישורים פרקטיים שיובילו להצלחה כלכלית.

תוספת הכנסה – לשכירים שרוצים תוספת הכנסה שנעה בין 10-20 אלף בחודש בעבודה של 5-7 שעות בשבוע בפרסום ושיווק עסקים בישראל.

עסקים קטנים – לבעלי עסקים קטנים שלא מרוויחים מספיק מהעסק ורוצים להשלים הכנסה על ידי עזרה לעסקים אחרים..ועל הדרך ללמוד פרסום ושיווק לעסק שלהם.

לבעלי יכולת למידה עצמית (אוטודידקט) – לכל מי שיש כישורי מחשב בסיסיים, יכולת למידה עצמית ותקשורת טובה עם אנשים שרוצה להפוך אותם להכנסה צדדית או מלאה לעצמו.

מה תקבל בפרוייקט:

בשבוע ראשון תלמד את כל הצד המקצועי בניהול פרסום ושיווק בפייסבוק כך שיהיה לך את היכולת המעשית לספק לעסקים תוצאות טובות והם ישמחו לשלם לך

בשבוע השני תלמד כיצד אתה מושך לקוחות שירצו לשלם לך בין 1000 - 2000 ש"ח כל חודש עבור השירותים שתעניק להם. המטרה פה היא להביא אותך ל 5-8 לקוחות משלמים כבר ב 30 היום הראשונים שלך בתוכנית.

אתה תקבל קמפיינים בנויים, נוסחים למודעות, חומרי פרסום מוכנים ואפילו נראה לך כיצד תמשוך את הלקוח הראשון שלך תוך 24 שעות.

בשבוע השלישי נתמקד בלמידה של ניהול הפעילות, סדר היום שלך, נתינת שירות ללקוחות שלך כך שהפעילות הזו לא תצרוך ממך רק כמה שעות בשבוע ותאפשר לך הרבה זמן פנוי.

הנושאים המרכזים הם ניהול העסק, ניהול הלקוחות, ניהול שיחות מכירה, עזרה בבעיות נפוצות.

בשבוע הרביעי תקבל גישה לכל הבונוסים של התוכנית שכוללים תסריט מכירה לשיחה טלפונית עם לקוח חדש. סימולציות לדוגמה מהן תוכלו ללמוד להוביל לקוח לרכישה, הסכמים והצעות מחיר, כלים לניהול לקוחות ועוד...

ההבדל בין פרוייקט כנפיים ללימודים במכללה:

בכנפיים לומדים רק את המידע הנחוץ ביותר כדי להיות בעל המיומנות הנדרשת כדי לספק לבעלי עסקים קטנים פרסום אפקטיבי, הקורס מיועד להיות כמה שיותר קצר, אפקטיבי ותמציתי. אנו לא הופכים אותך למומחה לפרסום אלא נותנים לך קיצור דרך להרוויח כמו מומחה לפרסום.

בזמן שבמכללה הקורסים יכולים לקחת כמה חודשים ועד שנה, בכנפיים יוצאים עם יכולת מעשית לפרסם בתוך 30 יום...כאשר בזמן התוכנית תקבל קמפיינים מוכנים בשיטת העתק הדבק...שימשכו אליך את הלקוחות הראשונים שלך.

בזמן שבמכללות המיקוד הוא בדרך ללמד אותך כמה שיותר מידע. בכנפיים המיקוד הוא לעזור לך ליצור הכנסה ממיומנויות הפרסום והשיווק כמה שיותר מהר, לכן בכנפיים אנו נלמד אותך למשוך לקוחות, למכור בטלפון, תקבל הסכמי עבודה, תסריטים ושלל של קיצורי דרך כדי להביא אותך לפרנסה.

במכללה בדרך לומדים משלל של מרצים שעובדים בדרך כלל מול חברות גדולות ומותגים ולרובם אין הבנה כיצד לקדם עסקים קטנים בישראל, כנפיים אינה מכללה, זהו פרוייקט מיוחד של חברת נסיקה עסקית שמלווה עסקים קטנים מעל 10 שנים כך שאתה לומד ממי שחי את התחום.

השאר פרטים כדי לצפות במצגת ההדרכה המלאה שמציגה את כל המודל העסקי של פרוייקט כנפיים כך שתדע שזו באמת הבחירה הנכונה לך 

המרצה שלכם - איתמר בן חור

מנכ"ל חברת נסיקה עסקית המעניקה שירותי ליווי לעסקים רבים. איתמר התחיל את דרכו בגילל 22 ללא השכלה, כישורים, קשרים חברתיים או כישרון מולד והשתמש באותה גישה שתלמד בוובינאר כדי לבנות לעצמו הכנסה של עשרות אלפי שקלים בעבודה מהבית. לאחר מספר שנים הקים את חברת נסיקה עסקית שמעניקה שירותי הכשרה וליווי לעסקים קטנים וחברות צומחות ובנה קהילה שמונה מעל 70,000 מנויים לניוזלטרים שלו, הרצה לפני עשרות אלפי אנשים והוביל אלפי עסקים להגדלת ההכנסות.

איתמר הוא מאמן מכירות, יועץ שיווק, אסטרטג עסקי ומומחה לפרסום ושיווק בפייסבוק, מנחה של תוכנית "עסקים בדרכים" ומחבר הספר נסיקה עסקית.

אתר הזה אינו חלק מפייסבוק, לא נתמך על ידי פייסבוק ולא קשור לפייסבוק בשום דרך אפשרית

חשוב לקרוא:

אנו לא מאמינים בתוכניות להתעשרות מהירה וקלה, אנו מאמינים בלעשות עבודה רבה ומשמעותית, לשרת אחרים ולשפר את מצבם. כל התוכניות שלנו נועדו להפוך אותך להיות בעל ערך רב יותר עבור אחרים וכתוצאה מכך להיות מתוגמל כלכלית.

אנו לא נותנים ערבות להצלחה ולא יכולים להתחייב לשום הכנסה כתוצאה מהלמידה של הכלים, ההדרכות וקיצורי הדרך שבתוכניות שלנו. אנו נעשה את מירב המאמצים לעזור לך אך היישום של המידע נמצא אך ורק בידיים שלך והתוצאות שתקבל הן תוצאה של העשייה שלך בלבד.

הסכומים שרשומים באתרים, בדיוורים ובדפי הנחיתה שלנו הם דוגמאות מתוצאות שאנו, לקוחות ותלמידים שלנו קיבלו לאורך השנים, הן נועדו לצורך התרשמות בלבד ואין הם מבטיחים שתקבל את אותן תוצאות בדיוק. ההצלחה שלך תלויה ביישום של מה שתלמד, המחוייבות, הכישרונות הטבעיים שלך וזמן העבודה שתקדיש ולכן התוצאות משתנות מאדם לאדם.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.