שיווק פסיבי - הזמנה להדרכת זום
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס כדי לשריין את מקומך בוובינאר

מלא את הפרטים והירשם להדרכה

הרשמה בחינם להדרכת ZOOM חדשה למשווקי קורסים דיגיטלים

מודל השיווק שיוצר מכירה פסיבית לקורסים דיגיטלים 

כיצד לשווק ולמכור עשרות יחידות מהקורס הדיגטלי שלך מבלי לעשות השקה ענקית, ולבזבז המון כסף על פרסום ... הצטרפו ללא עלות להדרכת זום חדשה שבה אני מראה כיצד להפוך את השיווק של הקורס לפסיבי וכיצד ניתן לשכפל את השיטה תוך 45 דקות בלבד!  

זו הולכת להיות הדרכה בשידור חי
כך שלא תהיה הקלטה

אסף הנעמן הלל - מנכ"לנסיקה עסקית

ההדרכה בשידור חי ב ZOOM אצלך במחשב או בנייד

בתאריך 25.5.2021  בשעה  10:00 בבוקר

מה נלמד בהדרכה: 

חלק 1 – הפוך מכל מה שהמנטורים מלמדים - מדוע אני עומד להמליץ לך להפסיק לבזבז את זמנך בהעלאת פוסטים לרשתות החברתיות כגון: פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, לינקדאין ורשתות דומות כך שפעם אחת ולתמיד תבין מדוע אצל 90% מבעלי העסקים הפעולות הללו לא מביאות לקוחות לעסק, אלא רק מכלות את זמנם היקר.

 

חלק 2 – העובדות וההוכחות - אראה לך את המספרים והעובדות היבשות מהמערכות בעסק שלי כך שתוכל לראות בעצמך את ההוכחות ליעילות השיטה ומה התוצאות שלה בפועל.

 

חלק 3 – הפורמולה: העתק  הדבק - השיטה שפותחה בחברה של איתמר בן חור ושלי (נסיקה עסקית) הוכיחה שקיימת פורמולה כזו... בהדרכה אתן לך את 4 שלבי הפורמולה לשיווק פסיבי כך שמיד בתום ההדרכה (45 דקות בסה"כ) תוכל להעתיק ולהתאים אותה לעסק שלך בכדי לקבל תוצאות דומות .

אחשוף בפנייך את השלבים ליישום מהיר כך שתוכל לראות בעצמך האם זה מתאים לך בכלל ועד כמה כמה זה פשוט להתחיל ולייצר הכנסות ורווחים בתוך 30 עד 90 יום על פי המודל שלנו.

 

חלק 4 – חסכון אדיר בזמן  – צעד אחרי צעד כיצד לצמצם את כל ההתעסקות בשיווק, מיתוג ופרסום העסק שלך, בהשקעה של 30 עד 60 דקות בשבוע בלבד...ולתמיד!

 

חלק 5 – ה פ ת ע ה – במהלך ההדרכה נפתיע אותך ואת המשתתפים הפעילים כשנחלק 2 הפתעות בעלות "משקל כבד" לנוכחים (קצת סבלנות וסקרנות נשאיר את ההפתעות למועד ההדרכה...)

המרצה שלך בהדרכה - אסף הנעמן הלל

מנכ"ל קבוצת נסיקה עסקית המעניקה שירותי ליווי לעסקים רבים. אסף התחיל את דרכו בגיל 21 ללא השכלה, כישורים, קשרים חברתיים או כישרון מולד והשתמש באותה גישה שתלמד בהדרכה כדי לבנות לעצמו הכנסה של עשרות אלפי שקלים בעבודה מהבית. לאחר מספר שנים הקים את חברת נסיקה עסקית שמעניקה שירותי הכשרה וליווי לעסקים קטנים וחברות צומחות ובנה קהילה שמונה מעל 70,000 מנויים לניוזלטרים שלו, הרצה לפני עשרות אלפי אנשים והוביל אלפי עסקים להגדלת ההכנסות.

אסף פעיל בעולם העסקים כבר 29 שנים, יועץ שיווק, אסטרטג עסקי ומומחה לשיווק ומכירות ברשת האינטרנט, מנחה של תוכנית "עסקים בדרכים" ומחבר הספר נסיקה עסקית.

 

 

ההדרכה בשידור חי ב ZOOM אצלך במחשב או בנייד

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.